18 Aralık 2010 Cumartesi

ÇAKMA KASABA ALAÇATI DAN SONBAHAR KARELERİ


Sokaklar Bomboş, kasvet çökmüş, binalar cillop ama neye yarar? kime yuva olurlar? yaşam yokki içinde. Sanki Spagetti western- terkedilmiş kasaba seti; Az sonra mavi kapıdan Clint Eastwood abi fırlayacak sanırsın. Soğuk sokaklar arasında sıcacık tek ev Halis ve Fuat Abi'nin ki ee o nu da sevgileri ısıtıyor.


4 yorum:

 1. Harika diyorum sadece.....

  YanıtlaSil
 2. gören gözünüze saglık ve artık olmuş bence,hatta hocamda katılmış buna..selamlar Eli bey.

  YanıtlaSil
 3. İçerik-Başlık : Sivil Toplum Kuruluşlarına Destek

  Assos Diamond, Türkiye'nin dört bir yanındaki sivil toplum kuruluşlarına destekçilerinin aracılığıyla Facebook üzerinden ulaşıp, onlara destek veriyor.

  İlk zamanlarda sadece kullanıcıların arkadaşlarıyla iletişimde kalmak, hoş vakit geçirmek amacıyla kullandığı Facebook, artık bazı büyük firmalar için en çok tercih edilen iletişim kanalı olarak gösteriliyor.

  Bu bilince sahip bir marka olarak Assos'ta dev projelerini Facebook üzerinden geliştiriyor. Facebook aracılığıyla 2. sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Assos, sosyal duyarlılığı yüksek bir marka olarak başarılı projelere imzasını atmaya devam ediyor.

  Assos "Gönülden Bağlıyım" projesi ile Türkiye'nin dört bir yanındaki 1000'e yakın sivil toplum kuruluşuna, takipçilerinin desteğiyle ulaşmayı amaçlıyor. www.facebook.com/assosonline
  adresinden yürütülen kampanyada, takipçilerin destek vermek istediği STK'yı belirleyip destek ver butonuna tıklamaları yeterli. Desteklenen STK'lardan minumum 3000 desteğe ulaşan ilk 30 STK'nın bilgisayar, yazıcı gibi ofis malzemeleri Assos tarafından karşılanıyor.

  Assos milyonlarca kullanıcıya ulaşıp, hem onları yeniliklerden haberdar etme hem eğlendirme hem de kendilerinin de destekleriyle topluma yararlı çalışmalar yapmak gibi bir çok faaliyeti Facebook aracılığıyla başarıyla yürütebilen bir marka olarak, bu yönde sürdürülebilir çalışmalarına hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor.

  Sizde kuruluşlara destek veriniz .

  Mert

  YanıtlaSil